Hasta Görüşleri

Sizlerden Gelen Görüş ve Teşekkürler:

12.10.2011

Sayın hocam Prof.Dr.Şeref Aktaş, meniskus yırtığı ve ön çapraz bağ ameliyatlarımı 5 ay önce gerçekleştirmiştiniz. Başarılı operasyon, yakın ilgi ve alakanız sayesinde bugün tekrar her türlü sportif aktivitede bulunabiliyorum. Çok teşekkürler.

Ahmet C. Eskiler


06.01.2012

Dr bey bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler

Mehmet N. Delikara


19.01.2012

Günaydın Hocam,1995 Doğumlu Oğlum T….E..T..\’nin Eylül 2003 yılında proksimal tibia anevrizmal kemik kisti operasyonunuzun,ameliyat sonrası tetkik ve önerilerinizi harfiyen yerine getirmemizin sonucunda 17/01/2012 de gözlemlediğiniz röntgen sonucu ile Size bir kez daha teşekkür etme fırsatı bulduk.E…nin Tüm röntgen arşivini muhafaza etmiş bulunmaktayım.Bilgilerinize.

Emine T….


 

26.03.2012

yıllardır çektiğim Hallug Vagus(ayaklarda kemik çıkıntısı)ameliyatını büyük korkulardan sonra 7.Mart.2012 tarihinde sayın Dr.Şeref Aktaş gerçekleştirdi.hla istirahatteyim,ameliyat sonrası öncesinde duyduğum ve beklediğim hiçbir rahatsızlık ve ızdırabı duynadım,bu konuda çok korkutulmama rağmen sadece Şeref beyi dinledim ve onun önerilerini yerine getirdim.Kendisine burdan binlerce kez teşekkür ederim,öncelikle insanlığı,sonra da dalındaki başarılarından ötürü takdire şayan bir insan,burdan soruyorum acaba kaç tane prf.kendi eliyle hastasının pansumanını yapar,hele esprileri muhteşem enerji veriyor hastaya,ona ameliyat olmakla ne kadr iasabetli bir karar verdiğim için de kendimi tebrik ediyorum,Sayın doktorumu tek kelime ile ifade ediyorum İNSAN GİBİ İNSAN..elleriniz dert görmesin

P. Sanli


 

29.08.2013

Kızım 4 yaşındayken her iki ayak ayak başparmağında tırnak batması nedeniyle 7 ay arayla iki kez Şeref bey tarafından ameliyat edilmişti. Şu anda 9 yaşında ve o günden beri şikayetleri tamamen düzeldi ve bir daha tekrarlanmadı. Şeref bey\’in o dönemdeki özenli yaklaşımını ve başarılı cerrahisini hiç unutmuyoruz. Tekrar teşekkürler Şeref bey.

D.Kaya


 

09.11.2013

Hocam,
8 yıl önce sol ayağımın kırıklı,çıkıklı,bağ yırtığını tamir ettiniz(tek açışta 3 ameliyat),6 ay sonra da Fibula\’ma taktığınız çeliği çıkarttınız(etti 4 ameliyat)Çok çabuk ayağa kalmıştım.Şu ana kadar da o bölgeyle ilgili hiçbir sorunum olmadı(işiniz garantiliymiş)Elinize sağlık,tekrardan çoook teşekkürler:)

Y.Pekyürek


 

29.12.2013

Herkese geçmiş olsun.benim yaklaşık 3 senedir çözülemeyen kalça sıkışması rahatsızlığımı hocamızın başarılı operasyonu ile sonlandırdık inşALLAH.doğru tercih olduğunu ŞEREF beyin güler yüzü ve işinin eğli olduğunu bu tarz rahatsızlığı olanlara tavsiye ederim.

Ertan Zorlu


 

3.4.2014

Sayın hocam, yavrumuzun her iki ayağındaki çarpık ayak hastalığını sabır,titizlik ve başarı ile uyguladığınız alçılama yöntemi ile tedavi ettiniz. Artık, hiç kimse ayaklarından sorun yaşadığını fark etmiyor. Minnetle teşekkürlerimizi sunarız.

Mine-Esat T


 

May 5th,2014

My Dear Doctor,

I met Dr.Aktas after my lateral malleol fracture following a traffic accident. He superbly treated my fracture. Thanks Doc, it was a privilage to meet you.

John T.


 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

. Not : Soracağınız sorunun üç satırdan sonrası sistem olarak bloke edilmektedir. Lütfen sorularınızı bu boyuta göre düzenleyin. Teşekkür ederiz..


Notice: Undefined variable: hide_on_load in /home/serefakt/public_html/wp-content/plugins/advanced-floating-content/public/class-advanced-floating-content-public.php on line 351

Notice: Undefined variable: jquery_main in /home/serefakt/public_html/wp-content/plugins/advanced-floating-content/public/class-advanced-floating-content-public.php on line 557

Notice: Undefined variable: jquery_main in /home/serefakt/public_html/wp-content/plugins/advanced-floating-content/public/class-advanced-floating-content-public.php on line 602