Sizlerden Gelen Görüş ve Teşekkürler:

 

01.07.2016

Şeref hoca çok ilgili bilgili mütevazı ve mükemmel birisi. Aşil Tendonumdaki bana göre çok büyük sıkıntıyı çok güzel bir şekilde çözdü ve bitirdi. Çok teşekkür ediyorum.

H.B.ZENGİN


22.02.2016

Değerli hocam şark görevimiz sırasında sebepsiz yere aksamaya başlayan 2 yaşındaki oğlumla hastane hastane gezmeye başladım.teşhisi konulamadigi gibi çocukta şiddetli ağrılar başladı.üniversite hastaneleri u mudumdu ama sürekli agrigla kıvranan oğlum la hiç bir sonuç alamadık.oğlumun agrilari dayanılmaz hale gelmişti ve sizinle tanıştık.başarılı geçen kist ameliyatının ardından su an çok mutluyuz.her şey yolunda.bu ülkenin sizin gibi değerlere çok ihtiyacı var saygılar selamlar

A. K. OZEN


10.02.2016

Benim yeğenim 1997 doğumlu Şeref bey trakya ün. de iken kalça çıkığı teşhisi koydu (8 aylıkken) gerçekten çok iyi bir doktor kendisine tekrar teşekkürlerimi iletmek istedim .

B.Karadağ


May 5th,2014

My Dear Doctor,

I met Dr.Aktas after my lateral malleol fracture following a traffic accident. He superbly treated my fracture. Thanks Doc, it was a privilage to meet you.

John T.


3.4.2014

Sayın hocam, yavrumuzun her iki ayağındaki çarpık ayak hastalığını sabır,titizlik ve başarı ile uyguladığınız alçılama yöntemi ile tedavi ettiniz. Artık, hiç kimse ayaklarından sorun yaşadığını fark etmiyor. Minnetle teşekkürlerimizi sunarız.

Mine-Esat T


29.12.2013

Herkese geçmiş olsun.benim yaklaşık 3 senedir çözülemeyen kalça sıkışması rahatsızlığımı hocamızın başarılı operasyonu ile sonlandırdık inşALLAH.doğru tercih olduğunu ŞEREF beyin güler yüzü ve işinin eğli olduğunu bu tarz rahatsızlığı olanlara tavsiye ederim.

E.Zorlu


09.11.2013

Hocam,
8 yıl önce sol ayağımın kırıklı,çıkıklı,bağ yırtığını tamir ettiniz(tek açışta 3 ameliyat),6 ay sonra da Fibula\’ma taktığınız çeliği çıkarttınız(etti 4 ameliyat)Çok çabuk ayağa kalmıştım.Şu ana kadar da o bölgeyle ilgili hiçbir sorunum olmadı(işiniz garantiliymiş)Elinize sağlık,tekrardan çoook teşekkürler:)

Y.Pekyürek


29.08.2013

Kızım 4 yaşındayken her iki ayak ayak başparmağında tırnak batması nedeniyle 7 ay arayla iki kez Şeref bey tarafından ameliyat edilmişti. Şu anda 9 yaşında ve o günden beri şikayetleri tamamen düzeldi ve bir daha tekrarlanmadı. Şeref bey’in o dönemdeki özenli yaklaşımını ve başarılı cerrahisini hiç unutmuyoruz. Tekrar teşekkürler Şeref bey.

D.Kaya


26.03.2012

yıllardır çektiğim Hallug Vagus(ayaklarda kemik çıkıntısı)ameliyatını büyük korkulardan sonra 7.Mart.2012 tarihinde sayın Dr.Şeref Aktaş gerçekleştirdi.hla istirahatteyim,ameliyat sonrası öncesinde duyduğum ve beklediğim hiçbir rahatsızlık ve ızdırabı duynadım,bu konuda çok korkutulmama rağmen sadece Şeref beyi dinledim ve onun önerilerini yerine getirdim.Kendisine burdan binlerce kez teşekkür ederim,öncelikle insanlığı,sonra da dalındaki başarılarından ötürü takdire şayan bir insan,burdan soruyorum acaba kaç tane prf.kendi eliyle hastasının pansumanını yapar,hele esprileri muhteşem enerji veriyor hastaya,ona ameliyat olmakla ne kadr iasabetli bir karar verdiğim için de kendimi tebrik ediyorum,Sayın doktorumu tek kelime ile ifade ediyorum İNSAN GİBİ İNSAN..elleriniz dert görmesin

P. Sanli


19.01.2012

Günaydın Hocam,1995 Doğumlu Oğlum T….E..T..\’nin Eylül 2003 yılında proksimal tibia anevrizmal kemik kisti operasyonunuzun,ameliyat sonrası tetkik ve önerilerinizi harfiyen yerine getirmemizin sonucunda 17/01/2012 de gözlemlediğiniz röntgen sonucu ile Size bir kez daha teşekkür etme fırsatı bulduk.E…nin Tüm röntgen arşivini muhafaza etmiş bulunmaktayım.Bilgilerinize.

Emine T….


06.01.2012

Dr bey bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler

Mehmet N. Delikara


12.10.2011

Sayın hocam Prof.Dr.Şeref Aktaş, meniskus yırtığı ve ön çapraz bağ ameliyatlarımı 5 ay önce gerçekleştirmiştiniz. Başarılı operasyon, yakın ilgi ve alakanız sayesinde bugün tekrar her türlü sportif aktivitede bulunabiliyorum. Çok teşekkürler.

Ahmet C. Eskiler


Burada yayınlanmak üzere görüş bildirmek isterseniz lütfen tıklayınız